ROCKWOOL в Україні

ROCKWOOL в Україні

Про ROCKWOOL Україна

Україна і Молдова входять до складу підрозділу ROCKWOOL Центральна і Східна Європа, які є частиною Групи компаній ROCKWOOL - світового лідера у виробництві рішень на основі кам'яної вати.

Продукція ROCKWOOL застосовується для утеплення, звукоізоляції і вогнезахисту, призначена для всіх видів будівельних конструкцій будинків і споруд, а також для суднобудування, промислового обладнання, трубопроводів і повітроводів.

Компанія ROCKWOOL заснована в 1909 році, її центральний офіс знаходиться в Данії. ROCKWOOL належать 28 заводів в Європі, Північній Америці та Азії. Штат налічує понад 10 000 фахівців. Продажі Групи за 2016 рік склали понад 2 млрд євро.

В Україні компанія ROCKWOOL відома з 70-х років - тоді продукція поставлялася в Радянський Союз для суднобудівної промисловості.

У 1997 році було відкрито перше торгове представництво ROCKWOOL POLSKA в Києві. Завдяки швидкому зростанню ринку, в 2000 році була заснована компанія ROCKWOOL УКРАЇНА, яка на сьогоднішній день займає одну з лідируючих позицій на українському ринку теплоізоляційних матеріалів.

 Важливим напрямком в діяльності компанії ROCKWOOL є просування енергозбереження.

Негорюча теплоізоляція ROCKWOOL зберігає цінну енергію, економить кошти на опаленні та кондиціонування будівель, скорочуючи при цьому викиди парникових газів в атмосферу, і служить довго - не менше 100 років.

Продукція з кам'яної вати ROCKWOOL доступна на всій території України. Наші регіональні менеджери і технічні фахівці завжди готові надати кваліфіковані консультації по застосуванню нашої продукції.

Відповідаючи викликам сучасності
Sustainability Відповідаючи викликам сучасності
Sustainability

Відповідаючи викликам сучасності

Наші продукти забезпечують комфорт, безпеку та ефективність використання ресурсів, допомагаючи клієнтам вирішувати проблеми сучасного життя.
Back