Чому обирають кам'яну вату!?

Чому обирають кам'яну вату!?

Переваги Rockwool

 

4 в 1 переваги кам'яної вати

Вироблений з природного каменю, наш продукт здатний забезпечувати відмінну тепло- і звукоізоляцію приміщення, неперевершений захист від вогню, довговічність і всі очевидні переваги використання натурального матеріалу. Поєднання цих переваг ми називаємо «ROCKWOOL 4 в 1».

 

  • Пожежна безпека

Кам'яна вата ROCKWOOL перешкоджає поширенню вогню, надаючи тим самим більше часу на порятунок людей і майна в разі виникнення пожежі. Волокна матеріалу витримують температуру до 1000 ° C, забезпечуючи захист конструкцій від вогню і, тим самим, запобігаючи їх руйнування. Матеріал не виділяє жар, дим або гарячі капели в разі загоряння приміщення.

 

  • Акустичний комфорт

 

Багато матеріалів поглинають звук. Деякі більш ефективно, ніж інші. Завдяки своїй відкритій пористій структурі - волокна переплетені один з одним в різних напрямках, утворюючи численні сполучені між собою дрібні порожнини - матеріали з кам'яної вати ROCKWOOL забезпечують гарне поглинання звуку і зменшують вібрації. Матеріал використовується в акустичних стелях, шумозахисних екранах вздовж перевантажених автотранспортом трас, в перегородках між кімнатами, в перекриттях і підлогах для поліпшення акустичного комфорту в приміщенні.

 

 

  • Екологічність

ROCKWOOL - перша теплоізоляція, яка отримала знак екологічної безпеки EcoMaterial Green. Він підтверджує безпеку застосування матеріалу в будь-яких типах будівель і для внутрішнього оздоблення приміщень, в тому числі спалень і дитячих кімнат. Теплоізоляція грає величезну роль у вирішенні питання економії енергії і збереження природних ресурсів. Адже добре утеплені будинки вимагають менше енергії на своє опалення та кондиціювання, а значить, зменшують вплив людини на навколишнє середовище. Зі свого боку ми постійно вдосконалюємо технологічний процес кам'яної вати для мінімізації впливу підприємств на навколишнє середовище. Всі заводи компанії мають замкнутий цикл виробництва: обрізки вати повертаються назад у виробництво, щоб зробити його максимально бережливим. Крім того, ізоляція ROCKWOOL - це один з небагатьох промислових продуктів, що мають позитивний енергетичний баланс. Це означає, що кількість енергії, яку наші продукти зберігають, багаторазово перевищує кількість енергії, яка використовувалася для їх виробництва.

  • Довговічність

Основою довговічності кам'яної вати ROCKWOOL є структура матеріалу: найтонші волокна розташовані хаотично - в горизонтальному і вертикальному напрямках, під різними кутами один до одного. Завдяки такому розташуванню волокна кам'яної вати щільно сплітаються один з одним, забезпечуючи жорсткість матеріалу і стабільність форми протягом довгого часу. Тому матеріали ROCKWOOL з роками не деформуються, плити не ущільнюються і товщина шару теплоізоляції.

 

Back