Чудова звукоізоляція

Чудова звукоізоляція

Це не просто магма, якій важко пробитися крізь скелю. Вироби ROCKWOOL з кам'яної вати є одними з найбільш ефективних рішень для акустичної ізоляції, використовуваних у будівництві.

Скеля: природний звуковий бар'єр

Пориста структура кам'яної вати, робить її високоефективною у захисті від небажаного шуму. В стелях, навколо шумних машин, у стінах, дахах і підлогах і навіть під залізничними коліями, ізоляція ROCKWOOL виступає як природний і ефективний звуковий бар'єр. Ізоляція ROCKWOOL є акустичним рішенням номер 1 при звукоізоляції будівель, будь то житлові, комерційні або промислові споруди.

Покращений комфорт для всіх типів будівель

Вироби з кам'яної вати ROCKWOOL включають широкий асортимент акустичних рішень для різних застосувань; чи потрібно взагалі оптимізувати клімат у приміщенні, зменшити шум у домашньому або робочому місці або запобігти проникненню зовнішнього шуму в будівлю. Виберіть між типом будівництва праворуч, щоб дізнатись більше про наші рішення щодо акустичної ізоляції.

Чому акустика має значення?

Шум у навколишньому середовищі або суспільстві серйозно впливає на людей, перешкоджаючи щоденним заняттям у школі, на роботі або вдома у вільний час. У найгіршому випадку шум може бути причиною проблем, пов'язаних з охороною здоров'я, таких як погіршення слуху, включаючи звуковий синдром вуха, порушення сну та інше.

Багато власників житла страждають від шумних сусідів, оскільки звукоізоляція  їх помешкань недостатньо надійна. Для офісних будівель або робочих місць відволікання, викликані сусідніми розмовами або іншими втручаючими звуками, можуть переривати і впливати на концентрацію та ефективність. Все це можна запобігти належною ізоляцією.

Дізнайтеся інші переваги кам'яної вати

Екологічність
Екологічність

Екологічність

Дізнатись більше ...
Неперевершена пожежна безпека
Неперевершена пожежна безпека

Неперевершена пожежна безпека

Дізнатись більше ...
Довговічність
Довговічність

Довговічність

Дізнатись більше ...
Back