Неперевершена пожежна безпека

Неперевершена пожежна безпека

Камінь не горить! Саме тому продукти ROCKWOOL з кам'яної вати мають природні властивості та неперевершені якості вогнетривкості, що підвищить вогнестійкість будь-якої конструкції.

Створення безпечних будівель

Виготовлена з використанням того ж процесу, який відбувається в центрі вулкана, кам'яна вата ROCKWOOL допускає температуру до 1000 ° С, перш ніж її волокна почнуть плавитись. Тому утеплювач ROCKWOOL забезпечує життєво важливий пожежний захист у спорудах та будинках, забезпечує безпеку людей, а також мінімізує шкоду цінних активів.

Вироби з кам'яної вати ROCKWOOL розроблені таким чином, щоб залишатися стабільними під час горіння, допомагаючи підтримувати структуру будівлі та виграти дорогоцінний час, щоб люди могли безпечно покинути будівлю.

Одна з багатьох переваг

Існує декілька приладів, для поліпшення пожежної безпеки будівлі, включаючи детектори диму, прилади керування димом, пожежна сигналізація та протипожежна система. Це все відмінний інструментарій для посилення пожежної безпеки, але мінімізація пошкоджень ізоляції з кам'яної вати є важливим першим кроком до ефективного протипожежного захисту.

Завдяки своїм негорючим властивостям, ізоляція ROCKWOOL не горить та не поширює вогонь, не створює палаючих капільок або частинок і не виділяє значного токсичного диму, що робить її чудовим способом поліпшення безпеки мешканців і рятувальників, а також захищає майно та речі. Унікальна ізоляція ROCKWOOL не використовується виключно для протипожежного захисту. Встановлення правильних ізоляційних виробів також є відмінним способом поліпшення термічної та акустичної ефективності будівлі.

Дізнайтеся інші переваги кам'яної вати

Акустичний комфорт
Акустичний комфорт

Акустичний комфорт

Дізнатись більше ...
Екологічність
Екологічність

Екологічність

Дізнатись більше ...
Довговічність
Довговічність

Довговічність

Дізнатись більше ...
Back