Екологічність

Екологічність

Ізоляція ROCKWOOL не тільки допомагає створити надійну будівлю; вона виготовлена з натуральних матеріалів в екологічний спосіб.

Камінь: природний, ресурс що відновлюється

Всі вироби ROCKWOOL, виготовлені з кам'яної вати - складаються з суміші природних вулканічних базальтових порід. Цей камінь є відновлюваним і багатим природним ресурсом сам по собі, але настільки ж важливо, що наш високотехнологічний виробничий процес гарантує, що всі наші ізоляційні матеріали виготовлюються екологічним  способом.

Переробка кам'яної вати

Протягом багатьох років ми зробили переробку ключовою частиною нашого бізнесу, і сьогодні більше 75% відходів нашої кам'яної вати переробляється. Поряд із цим ми пропонуємо у деяких країнах послуги з утилізації відходів, які залишаються після обрізки вати. Ми раді визнати, що процес ROCKWOOL допомагає вирішити дорогу проблему утилізації відходів і одночасно зменшити споживання первинних матеріалів.

Основи енергозбереження

Одним з найкращих способів зменшення споживання енергії в будівлі є належна ізоляція. Вироби з кам'яної вати ROCKWOOL є основою енергозбереження і заощадження CO2, оскільки вони дозволяють новим та існуючим спорудам отримати вигідну, ефективну та універсальну теплоізоляцію. Власне, енергозбереження, отримане від встановлення правильної ізоляції, перевищуює споживання енергії, яка використовується для її виробництва протягом декількох місяців.

У більшості випадків належним чином встановлена ізоляція може скоротити енергетичну потребу будівлі для нагріву або охолодження до 70-90%. Крім того, ізоляція ROCKWOOL працює безперервно і не вимагає обслуговування або заміни. Іншими словами, це інвестиція, яка швидко окупиться!

Дізнайтеся інші переваги кам'яної вати

Акустичний комфорт
Акустичний комфорт

Акустичний комфорт

Дізнатись більше ...
Неперевершена пожежна безпека
Неперевершена пожежна безпека

Неперевершена пожежна безпека

Дізнатись більше ...
Довговічність
Довговічність

Довговічність

Дізнатись більше ...
Back