ROCKWOOL в Україні

Україна і Молдова входять до складу підрозділу ROCKWOOL Центральна і Східна Європа, які є частиною Групи компаній ROCKWOOL - світового лідера у виробництві рішень на основі кам'яної вати.

Продукція ROCKWOOL застосовується для утеплення, звукоізоляції і вогнезахисту, призначена для всіх видів будівельних конструкцій будинків і споруд, а також для суднобудування, промислового обладнання, трубопроводів і повітроводів.

Компанія ROCKWOOL заснована в 1909 році, її центральний офіс знаходиться в Данії. ROCKWOOL належать 45 заводів в Європі, Північній Америці та Азії. Штат налічує понад 11 000 фахівців. Продажі Групи за 2017 рік склали понад 2 млрд євро.

В Україні компанія ROCKWOOL відома з 70-х років - тоді продукція поставлялася в Радянський Союз для суднобудівної промисловості.

У 1997 році було відкрито перше торгове представництво ROCKWOOL POLSKA в Києві. Завдяки швидкому зростанню ринку, в 2000 році була заснована компанія ROCKWOOL УКРАЇНА, яка на сьогоднішній день займає одну з лідируючих позицій на українському ринку теплоізоляційних матеріалів.

Важливим напрямком в діяльності компанії ROCKWOOL є просування енергозбереження.

Негорюча теплоізоляція ROCKWOOL зберігає цінну енергію, економить кошти на опаленні та кондиціонування будівель, скорочуючи при цьому викиди парникових газів в атмосферу, і служить довго - не менше 100 років.

Продукція з кам'яної вати ROCKWOOL доступна на всій території України. Наші регіональні менеджери і технічні фахівці завжди готові надати кваліфіковані консультації по застосуванню нашої продукції.

Розкрийте силу каменю

Ми прагнемо дати всім можливість піднятися над проблеми розвитку сучасного життя. Використовуючи камінь, один з найбагатших природних ресурсів в світі, ви можете мати довгостроковий вплив на покоління.

Від класних кімнат до стадіонів, від землі до пам'ятників архітетури, людям потрібні простори не тільки для того, щоб більше мріяти, але і перетворювати мрії в реальність, і це робить світ кращим.

Це зобов'язання закріплено в камені.

RockWorld imagery, The big picture, rocks, tree, sea
Ми повинні продовжувати наполегливо працювати, щоб виробляти ще більш якісну продукцію і при цьому залишати менше негативного впливу на навколишнє середовище.

Йенс Біргерссон, виконавчий директор

Напрямки бізнесу ROCKWOOL GROUP

Наша продукція різноманітна, і все це сприяє формуванню кругової економіки, підвищенню ефективності використання ресурсів, а також підвищенню рівня безпеки, здоров'я та добробуту тих, хто виробляє та використовує нашу продукцію.

Наша компанія

Країн
0

Працівників
0

Виробництв
0