Естетичність

Гармонійне поєднання експлуатаційних і естетичних якостей.

Естетична привабливість будівлі не повинна ставити під загрозу його ефективність

Коли люди живуть і працюють в естетично красивих просторах, вони відчувають себе комфортно і мають більше мотивації до роботи. Навколишнє середовище, в якій люди люблять проводити час, може поліпшити соціальну згуртованість і зробити околиці безпечнішими і здоровими. Для створення надихаючих будівель архітекторам потрібні гнучкі і естетично різнобічні матеріали, які можуть зробити красиві простори ефективними для людей в усьому світі. 

Завдяки поєднанню естетики і високої ефективності продукту, ROCKWOOL може створювати гармонійні простори, з високими звукоізоляційними, пожежобезпечними, енергоефективними і екологічними характиристики. Ми використовуємо природну красу і багатогранність каменю, щоб архітектори могли легко проектувати і створювати практично необмежену кількість кольорів і форм.

Чи знали ви?

Що витрати на будівництво складають всього 5,5% від вартості будівлі. Вартість утримання, що включає рахунки за електроенергію, становить 86%. Невеликі інвестиції в дизайн і матеріали при будівництві будівлі, можуть мати значний вплив на вартість його утримання.

UN City

For more information see: Permissions

7 переваг каменю

Дослідіть інші сильні сторони каменю