Екологічність

Сировина для мінерального ізоляційного матеріалу навряд чи може бути більш природною ніж камінь.

Кам'яна вата витримує необмежену кількість циклів вторинної переробки

Камінь є одним з найпоширеніших видів сировини, але нам все ж необхідно більш ефективно використовувати ресурси нашої планети. Ми побудували технологію виробництва таким чином, щоб використовувати відходи інших галузей промисловості в якості альтернативної сировини. Будівельний сектор виробляє третину всіх відходів, велика частина яких сьогодні потрапляє на звалища. Наша мета - не допустити цього при використанні наших продуктів.

При демонтажі будівлі, наші продукти можуть бути легко вилучені і використані при виробництві. Фактично, кам'яна вата може бути перероблена знову і знову в нову кам'яну вату. Це важливий елемент «кругової» бізнес-моделі. Використання технологій ROCKWOOL - ще один спосіб стати частиною нашого бачення по створенню міст майбутнього.

Чи знали ви?

У нас також є система повернення продукції садівництва Grodan, що використовується в теплицях. Сьогодні більше 90 відсотків клієнтів Grodan з ЄС можуть користуватися нашими рішеннями по переробці, і ми постійно працюємо над розширенням цих послуг.

Man checking green basil plants in greenhouse.  GRODAN, Green, Horticulture.

7 переваг каменю

Дослідіть інші сильні сторони каменю