Вогнестійкість

Витримує температуру понад 1000 ° C

Урбанізація створює нові проблеми для будівництва

У густонаселених міських районах все більше і більше людей розміщують офіси і квартири в багатоповерхових будинках. Висотки - є блискучим рішенням проблеми безпечного розміщення зростаючого населення. Але якщо пожежа досягне високого поверху, наслідки можуть бути дуже серйозними.

Ізоляція ROCKWOOL надзвичайно стійка до пожежі. Наші вогнезахисні продукти стримують вогонь і запобігають його поширенню. У той же час це перешкоджає викиду значної кількості токсичного диму. Природні якості каменю, які ми використовуємо в житлових будинках і хмарочосах, промислових об'єктах і школах, допомагають нам будувати безпечні міста, повні вогнетривких будівель.

Як покращити вогнестійкість будівлі

Ізоляція ROCKWOOL може витримати вогонь і температуру вище 1000°C і працює як ефективний пожежний бар'єр, що допомагає запобігти поширенню вогню, робить будинки, робочі місця і автомобілі більш безпечними.

video screenshot 7sos landing page

Чи ви знали?

Наші рішення виробляються з використанням того ж процесу, який відбувається в центрі вулкана. Це означає, що наші продукти залишаються стабільними навіть при дуже високих температурах. Це робить кам'яні волокна придатними для застосування в умовах високих температур - від автомобільних гальм до вогнезахисних покриттів.

Mother and daughter in front of fireplace

7 переваг каменю

Дослідіть інші сильні сторони каменю