Міцність

Покращені експлуатаційні характеристики і підвищена стабільність при менших витратах

Понад 1000 людей переїжджають в міські середовища щотижня

Це створює серйозне навантаження на існуючу інфраструктуру, а також на енергетичні ресурси та навколишнє середовище. Наше завдання полягає в створенні міст, які можуть підтримувати своє населення зараз і в майбутньому. Ізоляція ROCKWOOL має надійність, яка абсолютно унікальна. Вона зберігає свою форму і міцність у всіх умовах; це означає, що стиснення, удари і зміни температури або вологості не впливають на неї.

Раціональна стабільність ROCKWOOL означає, що її міцність не змінюється десятиліттями, забезпечуючи економію в обслуговуванні протягом усього терміну експлуатації будівлі. Завдяки своїй винятковій структурі, наша кам'яна вата дуже проста в установці і не потребує спеціального оснащення. Вона адаптується до всіх типів нерівностей, не залишаючи зазорів в шарі ізоляції і не провисає. Це допомагає підтримувати тепло або свіже повітря, зберігаючи комфорт в приміщенні. Продукти ROCKWOOL створюють надійні міста, придатні для майбутнього.

Чи знали ви?

В середньому, управляти будинком і обслуговувати його обходиться в п'ять разів дорожче ніж побудувати. Будинки, побудовані з довговічних матеріалів, вимагають меншого технічного нагляду та ремонту, що означає економію енергії і матеріалів, що використовуються для обслуговування і ремонту протягом терміну служби будівлі.

Maersk Tower

For more information see: Permissions

7 переваг каменю

Дослідіть інші сильні сторони каменю