Обмеження відповідальності власників інтернет сайту

ДОКУМЕНТАЦІЯ, ДОСТУПНА НА ЦЬОМУ ВЕБ-САЙТІ
Дозвіл на використання документів (таких як річні звіти, екологічні звіти, прес-релізи, листи технічної документації та ін.), Розміщених на цьому веб-сайті надається за умови, що (1) наведене нижче повідомлення про авторські права застосовується на всіх копіях використовуваних документів, (2) документи використовуються строго в інформаційних і некомерційних цілях, і документи не будуть розміщуватися на мережевому комп'ютері або поширюватися в засобах інформації, і що (3) в документи не будуть вноситися ніякі зміни. Використання документів в будь-яких інших цілях категорично заборонено і може призвести до цивільної та кримінальної відповідальністі.

Дозвіл на використання зазначених вище документів не поширюється на дизайн, графічні елементи і макети сайтів, що належать або знаходяться під контролем ROCKWOOL International A / S або дочірніх компаній ROCKWOOL. Всі графічні елементи (об'єкти) цього веб-сайту українського підрозділу компанії ROCKWOOL захищені законом і не можуть бути скопійовані або імітовані ні повністю, ні частково. Логотипи, фотографії або графічні зображення з будь-якого з сайтів, що належать компанії ROCKWOOL не можуть бути скопійовані або відтворені повторно без спеціального дозволу ROCKWOOL International A / S.

Компанія ROCKWOOL не робить ніяких заяв щодо придатності в якихось цілях інформації, що міститься в документах і відповідних графічних уявленнях, розміщених на цьому веб-сайті. Всі ці документи і відповідні графічні уявлення розміщені «як є» без будь-яких гарантій. Ні в якому разі компанія ROCKWOOL не несе відповідальності за прямі, непрямі збитки або будь-які інші збитки, що виникли в результаті не належного використання інформації; втрату даних або прибутку; в разі пред'явлення позову про відшкодування збитків, понесених в результаті неуважності до цього договору, халатності, або інших дій, що виникають з або у зв'язку з використанням інформації, розміщеної на даному сайті. Документи і відповідні графічні уявлення, розміщені на цьому веб-сайті, можуть містити технічні неточності або друкарські помилки.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО АВТОРСЬКІ ПРАВА
Всі права захищені і належать Українському підрозділу компанії ROCKWOOL. Copyright © 2010 ROCKWOOL - ТОВ с ІІ «РОКВУЛ УКРАЇНА», вул. Брюллова б.7 офіс С22 03049 м. Київ Україна

ТОВАРНІ ЗНАКИ
ROCKWOOL, CONLIT, FLEXI BATTS, ROCKFON, LABELROCK, TAUROX, DUROCK, SPEEDROCK, KLIMAROCK, ROCKPANEL і GRODAN і / або найменування товарів, що згадуються тут є товарними знаками або зареєстрованими товарними знаками ТОВ «РОКВУЛ», ROCKWOOL International A / S або інших філій компанії ROCKWOOL.

Будь-які права, прямо не згадані тут, захищені.

Обмеження відповідальності розробників програм

ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ
Цей веб-сайт містить комп'ютерні програми, розроблені відповідно до діючих українських і європейських стандартів, нормам і правил на допомогу інженерам, архітекторам, технікам-будівельникам і іншим особам з технічними знаннями при проектних розрахунках.

Компані ROCKWOOL не заявляє і не надає жодних гарантій щодо точності або повноти інформації, що міститься в таких комп'ютерних програмах. Використовуючи цю комп'ютерну програму, Ви визнаєте, що ROCKWOOL не несе ніякої відповідальності за будь-які збитки, включаючи, але не обмежуючись прямими або непрямими збитками, які можуть пояснюватися помилками, дефектами тощо в обчислювальної програмі або які можуть виникнути при правильному або неправильному використанні цієї комп'ютерної програми.

Зміст даного інтернет-сайту є власністю компанії ROCKWOOL і захищено авторським правом.

Комп'ютерні програми на цьому веб-сайті захищені авторськими правами, усі права на комп'ютерні програми були передані компанії ROCKWOOL. Ви можете використовувати програми для обчислень, але зміст, графічні елементи і дизайн не можуть бути копійовані, відтворені або використані ні в якому вигляді.

Товарні знаки, знаки обслуговування, торгові назви продукції, надані на даному веб-сайті захищені у всьому світі і не можуть бути використані без попередньої письмової згоди ТОВ з ІІ «РОКВУЛ УКРАЇНА», ROCKWOOL International A / S або дочірніх компаній ROCKWOOL Group.